نتایج جستجو برای عبارت :

رمز گزاشتن روی فلش

امروز میخام به شما کانالی رو معرفی کنم که گروه های روبیکا رو منتشر میکنه و از علاقمندن به گروههای روبیکا درخواست میکنم که به این کانال گروه روبیکا بیان و از عضویت در گروههای روبیکا لذت ببرند.
البته امکان لینک گزاشتن در گروههای روبیکا هم امکان پذیر هست و شما میتونید لینک و تبلیغات خودتون رو هم در این گروههای روبیکا منتشر کنید.
اما این نکته رو هم به یاد داشته باشید که ممکن است از این گروهها اخراج بشین، چون بعضی از مدیران این گروههای روبیکا به
اتفاقی اومدم پست سرآغازو خوندم . خندم گرفت .نوشتم اینجا به راحتی و با فراق بال صندوقچه ی دلم را باز میکنم و از هرچه بخواهم مینویسم . ولی تو این دوماه بعد از گزاشتن اون پست هیچ پستی نزاشتم چه برسه که بخوام صندوقچه ی دلمو باز کرده باشم . هربار میومدم یه چیزی منتشر کنم میگفتم نه ، ولش کن ، این مال خودمه نباید به کسی بگم . نمیدونم مشکل چیه . شاید من خیلی درونگرام .تو اون پست نوشتم اینقدر مینویسم و مینویسم چون عاشق نوشتن هستم . اونوقت تو این دو ماه خیلی
سلام دوستان عزیز، از اینکه در حال مطالعه این مطلب هستید ممنونیم
گرام فری چیست ؟
ارز گرام واحد پولی تلگرام می‌باشد و وب سایت گرام فری، سایتی است که به صورت رایگان می توانید به کسب درامد بپردازید، تاکید می کنیم اون هم به صورت کاملا رایگان و وفقط با کمی وقت گزاشتن، شما می‌توانید به راحتی از طریق لینک زیر وارد این وبسایت شده و حساب خود را بسازید و با رول زدن، مشاهده ویدیو و همچنین بستن قرار داد های هوشمند; گرام رایگان دریافت کنید

جهت مشاهده
تبریک به همه شما اردبیلی ها، گروه واتساپ اردبیل را ایجاد کردیم و این فرصتی است تا شما در یک گروه واتساپی دور هم جمع بشین و با هم چت دوستانه داشته باشید.
این چت حق شماس که در گروه واتساپ اردبیل به هم بپیوندین و از نظرات همدیگر استفاده کنید و ما هم به شما کمک میکنیم که گروه به شما خوش بگذره و در گروه با هم چت کنید.
این گروه همانند لینکدونی اردبیل در واتساپ است چراکه همه دوستان اردبیلی در گروه هستند و این یک فرصت برای چت و گزاشتن تبلیغات در گروه اس
سلام به همگی 
چند روز پیش توی اینستاگرام میگشتم که یه پست دیدم با مضمون ""یادگیری لغت از طریق روش ریشه شناسی"" یک دوره 10 جلسه بود که اتفاقا قیمتش هم خیلی خوب بود گفتم حالا که توی قرطینه ایم بزا حداقل 4 تا کلمه انگلیسی یادبگیریم 
ثبت نام کردم و هر جلسه سر یک تایم مشخص انلاین میشدیم و اموزش میدیدیم 
تبلیغ نمیکنم ولی شاید باورتون نشه بهترین روش یادگیری لغت همین روش ریشه شناسیه چون کلمه ها هم ریشه هستن خیلییی راحت میشه لغت هارو به یاد سپرد
یک جلسه
خیلی ازدوستان شمالی درخواست کردن تا گروه واتساپ شمالیا رو هم تاسیس کنم و ما هم تصمیم گرفتیم تا گروه واتساپ شمالی ها رو استارتش بزنیم و شروع کار گروه واتساپ شمال رو از همین الان به شما اعلام میکنم.
این گروه برای دورهمیشما شمالیا ایجاد شده و از همه دوستانی که در شمال ایران زندگی میکنند و علاقه دارند تا در گروه شمال با ما همکاری داشته باشند درخواست داریم که به گروه شمالیا بیان و با ما ما همراه بشن.
اما توی گروه باید احترام همدیگر رو نگه دارید و ب
سلام دوستان خوبمامروز خیلی خسته شده بودم از زندگی  حوصلم سر رفته بود و هیچ کاری به زهنم نمی رسید 
اصلا خیلی ناجور بود یه چی میگم یه چی میشنوید تا اینکه پاشدم یه وضو گرفته تا حالم جابیاد 
اتاقم خیلی بهم ریخته بود اصلا میخوایتم منفجر کنم اتاقم رو نمیدونید چه وضعی بود 
تا اینکه به کمک مادرم تونستم اتاقم رو جمع بکنم و یه تغیر بدم از اون موقع تاحالا حالم خیلی بهتر شده گاهی وقت ها تغیر باعث میشه تا حالات خوب بشه یادش بخیر کلاس ششم معلم راهنمایی داش
تبریک به همه شما اردبیلی ها، گروه واتساپ اردبیل را ایجاد کردیم و این فرصتی است تا شما در یک گروه واتساپی دور هم جمع بشین و با هم چت دوستانه داشته باشید.
این چت حق شماس که در گروه واتساپ اردبیل به هم بپیوندین و از نظرات همدیگر استفاده کنید و ما هم به شما کمک میکنیم که گروه به شما خوش بگذره و در گروه با هم چت کنید.
این گروه همانند لینکدونی اردبیل در واتساپ است چراکه همه دوستان اردبیلی در گروه هستند و این یک فرصت برای چت و گزاشتن تبلیغات در گروه اس
لوله بازکنی تهرانپارس
رضایت کاربران اولین مسئله ای است که ما به ان فکر میکنیم . به همین منظور تلاش می‌کنیم تا رضایت شما را به صورت کامل ازلوله بازکنی تهرانپارس جلب کنیم. به همین جهت سعی بر آن داریم قابلیت‌هایی در جهت کسب رضایت بیشتر از خدمات لوله بازکنی تهرانپارس به وجود آوریم. قابلیت‌هایی مانند:
سرعت
اسنپ لوله با قرار دادن اکیپ های خدماتی و مجهز در سراسر تهران منتظر تماس شما میباشند.تا با نهایت سرعت به نشانی شما آمده و خدمات مربوطه را ارا
لوله بازکنی شهرک غرب
رضایت کاربران اولین مسئله ای است که ما به ان فکر میکنیم . به همین منظور تلاش می‌کنیم تا رضایت شما را به صورت کامل ازلوله بازکنی شهرک غرب جلب کنیم. به همین جهت سعی بر آن داریم قابلیت‌هایی در جهت کسب رضایت بیشتر از خدمات لوله بازکنی شهرک غرب به وجود آوریم. قابلیت‌هایی مانند:
سرعت
اسنپ لوله با قرار دادن اکیپ های خدماتی و مجهز در سراسر تهران منتظر تماس شما میباشند.تا با نهایت سرعت به نشانی شما آمده و خدمات مربوطه را ارائه ده
تولید استاکر های دستی و برقی در متراژ و تناژ مختلف از ۱تن و ۲تن و ۳تن در اندازه های ۱۷۰و ۲ و ۳ و الی ۶متر که بنا به در خواست مشتری هست که سفارشی ساخت هست و معمولا ارتفاع استاندارد استاکر ها ۱/۶۰هست و اندازه های دیگر سفارشی ساخته میشود هم برقی و هم دستی .
کار استاکر برای بار گیری و تخلیه بار از داخل قفسه ها یا داخل ماشین یا ارتفاعات مورد نظر بر داشتن و بر روی زمین گزاشتن وبلعکس از روی زمین به ارتفاع بردن هست .

ادامه مطلب
لوله بازکنی سعادت آباد
رضایت کاربران اولین مسئله ای است که ما به ان فکر میکنیم . به همین منظور تلاش می‌کنیم تا رضایت شما را به صورت کامل ازلوله بازکنی سعادت آباد جلب کنیم. به همین جهت سعی بر آن داریم قابلیت‌هایی در جهت کسب رضایت بیشتر از خدمات لوله بازکنی سعادت آباد به وجود آوریم. قابلیت‌هایی مانند:
سرعت
اسنپ لوله با قرار دادن اکیپ های خدماتی و مجهز در سراسر تهران منتظر تماس شما میباشند.تا با نهایت سرعت به نشانی شما آمده و خدمات مربوطه را ا
الان ایام امتحانات هست و خیلی ها هستن که تو ای بازه زمانی فقط برای نهایی خوندن و کنکور رو گزاشتن کنار.
 پس از امتحان نهایی زبان دوازدهم بازه زمانی چهار روزه بین این امتحان و امتحان بعدی ایجاد شده که فرصت بسیار مناسبی برای پیشروی در دروس کنکوری و تست زنی میباشد.
 بنده لینک دانلود ازمون غیر حضوری قلم چی که در اخرین ازمون اراِئه شد برای شما قرار دادم که جامع هستش و میتونه یک استارت و محک خوب بعد از دو هفته امتحان باشه.
 با آرزوی موفقیت برای همه
سلام دوستان عزیز
امید وارم حالتون خوب وعالی تر از همیشه باشه...
میخواستم یه توضیحی در مورد گزاشتن داستان بعدی بدم هر وقت تعداد بازدید کننده وخواننده های وبلاگ به 50 نفر برسن داستان بعدی گزاشته میشه...
ویه توضیح مختصر میدم درمورد موضوع داستان بعدی
موضوع تمام داستان ها لزومن عاشقانه نخواهد بود به احتمال قوی داستان بعدی طنز باشه...
.
.
.
.
.
ودر آخر ممنون از هم راهی تون...
برای رمز دار کردن درایو فلش خود مراحل زیر را انجام دهید
1️⃣فلش خود را به کامپیوتر متصل کنید .
2️⃣و در منوی استارت Bitlocker را تایپ کنید و سپس بر روی Bitlocker Drive Encryption کلیک کنید.
3️⃣در مرحله بعد بر روی Turn on Bitlocker کلیک کنید.
4️⃣اگر درایو فلش شما سازگاری داشته باشد Bitlocker آن را برای رمز گزاری آماده میکند.
5️⃣رمز را انتخاب کنید و برروی next کلیک کنید.
6️⃣و یکی از دو گزینه را انتخاب کنید اگر بعد ها رمز عبور خود را فراموش کردید میتوانید با استفاده از کلید با

حدود یک سال است که از سوی یکی از مراکز نیکوکاری استان قم، به #مرکز_نیکوکاری_بشری معرفی شده است.
❌دو سال قبل بر اثر سانحه‌ی تصادف هر دو کتف و دستانش شکسته بودند، و چون هیچ حامی مالی نداشته  است حدود ۴/۵ میلیون تومان قرض به صورت #نزول و #ربا دریافت می کند و در مقابل آن ۱۸ میلیون تومان سفته به نزول گیر تحویل می دهد، و با وجو پرداخت چند میلیون به ایشان کما کان بدهی اش  باقی بوده است.برای رفع مشکلات این مددجو اقدامات مرکز نیکوکاری به این شرح بوده ا
سلام دوستان
من قصد دارم یه نویسنده دیگه اضافه کنم چون 5نویسنده میتونم اضافه کنم و ممکنه تاریخش منقضی بشه
از نویسنده هام که راضی هستم ولی فقط دلیل بالا بود☝که میخوام نویسنده بگیرم.نویسنده هام خیلی خوبن❤و فعال تر از اونا فک نکنم بشه پیدا کرد به جزء پست گزاشتن خیلی کارای دیگه واسه وب انجام میدن
و اینکه من چندتا نویسنده غیرحضوری عضو بیان دارم ولی به دلایلی نمیتونم اضافشون کنم نویسنده غیرحضوری که عضو بیان نباشه هم که دیگه
خب دو سه شرط برای نویس
چون وبلاگو تازه درست کردم و خالیه گفتم یکم زود زود مطلب بفرستم. میخوام از 30 ام مرداد شروع کنم درس خوندنو راستش میخوام الان که پشت کنکور موندم برای یک هدف بزرگ تلاشمو بکنم. پارسال دوماه رفتم کتابخونه ی محلمون خیلی عالی بود روزی 8 ساعت اونجا میخوندم و اگه میتونستم تو خونم برا 4 ساعت وقت بود ولی خوب نکردم اگه فقط ادامه میدادم (از بهمن رفتم) و تا تیر اونجا یکسر میخوندمو تو خونم همینطور مطمئنم پزشکی رو قبول میشدم. ولی راستش پارسال انقدر گیج شده بودم
چون وبلاگو تازه درست کردم و خالیه گفتم یکم زود زود مطلب بفرستم. میخوام از 30 ام مرداد شروع کنم درس خوندنو راستش میخوام الان که پشت کنکور موندم برای یک هدف بزرگ تلاشمو بکنم. پارسال دوماه رفتم کتابخونه ی محلمون خیلی عالی بود روزی 8 ساعت اونجا میخوندم و اگه میتونستم تو خونم برا 4 ساعت وقت بود ولی خوب نکردم اگه فقط ادامه میدادم (از بهمن رفتم) و تا تیر اونجا یکسر میخوندمو تو خونم همینطور مطمئنم پزشکی رو قبول میشدم. ولی راستش پارسال انقدر گیج شده بودم
یه فکری بود که خیلی بهش فکر میکردم. میگفتم مثلا این همه آدم خوب هست و این همه آدم بد، چی میشد همه ی این آدم بد ها رو یه جایی ایزوله میکردیم که برای خودشون باشن و آدم خوبا هم در صلح و آرامش با هم زندگی کنن.

چون لپتاپم نیست دست به قلم شدم. 
ایده ی جالبیه دیگه. ولی یه مشکلی داره که عملی نیست. داشتم یه ویدیو تو یوتیوب میدیدم. حدودا راجع به همین موضوع صحبت میکرد. تقریبا میگفت که نه تنها این ایده ی چرتیه، بلکه به اشتباه به صورت زیر پیاده میشه.

که یه سری گ
توجه کنید که روی بعضی از نسخه های ویندوز درست کار میکنه!
رمز دار کردن درایو فلشبرای رمز دار کردن درایو فلش خود اعمال زیر را انجام دهید
1-فلش خود را به کامپیوتر متصل کنید.
2-بر روی کلید شروع (start) کلیک کنید و BitLocker را تایپ کنید سپس بر روی BitLocker Drive Encryption کلیک کنید.
3-در مرحله بعد بر روی Turn On BitLocker کلیک کنید.
4-اگر درایو فلش شما سازگاری داشته باشد BitLocker ان را برای رمز گذاری اماده می نماید.
5- رمز را انتخاب کنید و بر روی next کلیک کنید.
6-یکی از دو گزینه را انتخ
از آنجا که هم دانش آموز و هم دبیر ساعات طولانی از روز خود را در مدرسه می گزرانند باید این محیط معلمان را به تدریس مشتاق کند و همچنین دانش آموزان با این محیط ارتباط برقرار کرده و با لذت و اشتیاق بیشتری به فراگیری علم بپردازند.
به عنوان  مثال:
مدارس باید دارای نمای زیبایی باشند:
دیوار های کلاس ها، پنجره ها،سرویس بهداشتی و اماکن دیگر درون مدرسه باید جلوه زیبایی داشته باشند.
بر روی برخی از دیوار ها مطالب علمی به صورت روزنامه دیواری چسبانده شده با
هممم،
این دو سه تا تجربه تو امروز، تجربه های بدی بود، اینجوریه که تو باید بدون مقابل چه کسی، داری چه حرفی رو میزنی! اگه قبل هر حرفیت فک نکنی و خودتو فیلتر نکنی، شاید ملت راجبت فکرایی بکنن که دوست نداریشون. 
آدما تو فازای مختلفی زندگی میکنن، واقعا این اتفاق باعث شد ارزش دوستی رو بهتر بفهمم امروز. کسی که بهش هر چی تو ذهنته رو میگی و یک درصدم نگران این نیستی که بعدش راجبت چی فک میکنه. اگه یه همچین آدمی وجود داشته باشه خیلی خوبه!!!! بشدت. ولی خب خودمو
از آنجا که هم دانش آموز و هم دبیر ساعات طولانی از روز خود را در مدرسه می گزرانند باید این محیط معلمان را به تدریس مشتاق کند و همچنین دانش آموزان با این محیط ارتباط برقرار کرده و با لذت و اشتیاق بیشتری به فراگیری علم بپردازند.
به عنوان  مثال:
مدارس باید دارای نمای زیبایی باشند:
دیوار های کلاس ها، پنجره ها،سرویس بهداشتی و اماکن دیگر درون مدرسه باید جلوه زیبایی داشته باشند.
بر روی برخی از دیوار ها مطالب علمی به صورت روزنامه دیواری چسبانده شده با
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا درون مصاحبه ای با شبکه سی بی اس به استعفای ریچارد نیکسون، رئیس جمهور قبلی آمریکا پس از رسوایی واترگیت اشاره کرد و گفت: آنچه دونالد ترامپ، مهتر جمهور کنونی آمریکا اجرا داده "بسیار بدتر" از آن چیزی است که نیکسون انجام داده بود. نیکسون مشت کمینه آنقدر برای آمریکا اهمیت قائل بود که قبل از استیضاح، خودش بی کاری داد و پذیرفت که این رویه نمی شود ادامه داد.   نیکسون در س
خواص اسطوخودوس

اسطوخودوس به دلیل مقادیر بالای آنتی اکسیدان هایی که دارد به پاک سازی و سم زدایی کبد کمک کرده و باعث درمان بیماری هایی مانند بیماری کبد چرب می شود.اسطوخودوس دارای خواص ضد درد و آرام بخش طبیعی است و برای درمان سردرد و میگرن مفید می باشد.در این مطلب از سایت علم سرا می خواهیم درباره مضرات و خواص اسطوخودوس برای مغز و اعصاب و پوست صورت و مو و سرماخوردگی در طب اسلامی در دسته پزشکی و سلامت برای شما صحبت کنیم . در ادامه با ما همراه باشی
خواص اسطوخودوس

اسطوخودوس به دلیل مقادیر بالای آنتی اکسیدان هایی که دارد به پاک سازی و سم زدایی کبد کمک کرده و باعث درمان بیماری هایی مانند بیماری کبد چرب می شود.اسطوخودوس دارای خواص ضد درد و آرام بخش طبیعی است و برای درمان سردرد و میگرن مفید می باشد.در این مطلب از سایت علم سرا می خواهیم درباره مضرات و خواص اسطوخودوس برای مغز و اعصاب و پوست صورت و مو و سرماخوردگی در طب اسلامی در دسته پزشکی و سلامت برای شما صحبت کنیم . در ادامه با ما همراه باشی
خواص اسطوخودوس

خواص اسطوخودوس

خواص اسطوخودوس

خواص اسطوخودوس

خواص اسطوخودوس

خواص اسطوخودوس

خواص اسطوخودوس

خواص اسطوخودوس

ویژگی های مهم راننده ون

اگر شما قصد اجاره ون دارید تا با آن به سفر بروید باید راننده ون این بیست و دو ویژگی را داشته باشد تا سفری خوب و آسوده داشته باشید.(تمامی رانندگان شرکت اجاره ون ون رنتر دارای این بیست و دو ویژگی هستند)
اما وقتی میگویم راننده تور باید ویژگی های داشته باشد شما فکر میکند تنها مسائلی مانند کمربند ایمنی و سرعت مجاز هست.
اما بیایید دقیق تر به این قضیه نگاه کنیم.
بسیار ویژگی های دیگریم هست که راننده تور باید آن ها را رعایت کن
سلام
در مورد اون دارو گیاهیه که نوشته بودم قبلا و اون بنده خدا رو نابود کردم نوشتم اگه علاقه مند بودید این پست قبلیه
یکی از خصوصیتای بد آدمای شبیه من، شبیه تیپ شخصیتی من، پرفکشنیست بودنشونه. یعنی نیاز دارن یه چیزی رو کامل بیان کنن وگرنه میره روی مخشون. 
و چه موضوعی برای پرفکت کردن بهتر از اون دارو ها.
نمیدونم چرا تو متن احساسات منتقل نمیشه ولی با چت ها کامنتایی که داشتم متوجه شدم چند تا نکته بد منتقل شده
1- اول این که هدفم از نوشتن این پست چی بو
وا از ترجمه که واحد وزن اصلا راضی نبودم، خود ادبیات و شخصیت پردازی عالی بود. از تایپ و ترجمه عبوس واحد طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های وسیع. مجلسی جدیدترین کیف های دخترانه کوله پشتی مدرسه ای و انواع کیف زنانه کم ارزش. با این که علنی این کیف خوش باور برای مشاهده می رسد ولی می توان از هردمبیل برای گزاشتن انواع چیز ها مشابه لپ تاپ و ای پد و صفت و جریده و کلی چیز های دیگر بهره وری کرد . کیف های لپ تاپ تولیدی با دارا زندگی کردن است
لی اُون:حرفه ای . محصول سال 1994 یکی از بهترین ژانرهای لونیسیم و اکشن و با شات های جنایی و سکانس های پیچیده و فلسفی است . که در مدت 2 ساعت خود ما را غرق خواهد کرد .
داستان فیلم با رویکرد تصویر و توضیح : 
حرکت دوربین به جلو و مستقیم و مرغهای دریایی با حرکتشان به سوی جلو به درختاهای پوشیده چند تا افراد که در جاده ی بغل آب ، به منطقه ای می رسند به نام منتهن در نیویورک سکانس با اسم لئون تمام می شود . در سکانس بعدی در یکی از خیابان های بزرگ منتهن در نیویورک
لی اُون:حرفه ای . محصول سال 1994 یکی از بهترین ژانرهای لونیسیم و اکشن و با شات های جنایی و سکانس های پیچیده و فلسفی است . که در مدت 2 ساعت خود ما را غرق خواهد کرد .
حرکت دوربین به جلو و مستقیم و مرغهای دریایی با حرکتشان به سوی جلو به درختاهای پوشیده چند تا افراد که در جاده ی بغل آب ، به منطقه ای می رسند به نام منتهن در نیویورک سکانس با اسم لئون تمام می شود . در سکانس بعدی در یکی از خیابان های بزرگ منتهن در نیویورک

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها